منو
سبد خرید

وبلاگ تشک مُشک RSS Feed

28 Jun چرا باید محافظ تشک استفاده کنیم؟
0 14
جلوگیری از ساییدگی و پارگی تشک.روکش تشک تا حدی از تشک در برابر ساییدگی جزئی و پارگی که ناشی از خواب و دراز کشیدن روی تشک ایجاد می شود محافظت می کند. به مرور زمان، تشک کثیف می شود و مواد به آن نفوذ می کنند و یا بخش هایی از آن دچار ساییدگی می شود. درمقابل محافظ تشک و کاور تشک از ساییدگی و پارگی تشک جلوگیری میکنند. ضد آب بودن محافظ تشکمحافظ های ضد آب ..
08 Jun روش های استفاده و نگهداری صحیح از تشک
0 22
اکثر ما حدود 7 تا 8 ساعت از روز را میخوابیم و این خواب خستگی یک روز کاری را از بدن ما خارج میکند.یکی از عواملی که در رفع این خستگی ماثر است تشکی است که روی آن دراز میکشیم.   توصیه هایی برای افزایش عمر تشکاین یک امر طبیعی است که در طول زمان تشک ما کثیف شود و یا بوی بد به خود گیرد و با تغییر حالت فیزیکی راحتی گذشته را نداشته باشد. پس آگاهی از راهکار ..
27 May مزایای محافظ تشک
0 20
مزایا و کاربردهای محافظ تشک.شستن تشک، به ویژه تشک تخت، ممکن نیست. حتی در صورتی که موفق به شستن تشک شوید، به ساختار آن آسیب وارد می‌شود. بنابراین بهتر است تشک شسته نشود. چرا که علاوه بر دشوار بودن شست و شوی تشک تخت، بافت تشک نیز آسیب میخورد. در نتیجه تشک به زودی از بین می‌رود. بنابراین بهترین ابزار برای محافظت از تشک در برابر آلودگی، محافظ تشک خواهد..
19 May کی تشک رو تعویض کنیم؟
0 23
تشک ها هم بعد از چند سال پا به سن میذارن و دیگه مثل سابق نیستن و همین باعث میشه که خواب و آسایش ما کمتر بشه.تو این مقاله میخوایم بگیم که چجوری بفهمیم چه موقع باید تشکمون رو عوض کنیم.یه نکته وجود داره که همه تولیدکنندگان تشک یه بازه زمانی رو برای استفاده مفید از تشک در نظر میگیرن که البته این زمان برای افراد با سبک های استفاده متفاوت، متغیر هست.تغیی..
09 May انواع تشک
0 24
تشک ها تنوع زیادی دارند و هنگام خرید و یا تعویض تشک با انواع تشک روبرو میشید و شما برای انتخاب درست نیاز هست که با انواع تشک آشنا باشید.تشک فنری متصلتشک‌های فنری یکی از قدیمی‌ترین نوع تشک هستند. در بدنه تشک‌های فنری از فنر استفاده شده که انعطاف قابل توجهی ایجاد میکند. تشک فنری یکی از نرم ترین تشک های موجود است.در این نوع تشک‌ها، فنرها به دو صورت مت..
30 Apr برند های مختلف تشک
0 27
در بازار ایران و در زمینه تشک برند های مختلفی وجود داره که با توجه به داخلی و خارجی بودن و همچنین از لحاظ وسعت و مدت زمان فعالیت، تنوع و کیفیت محصولات، رنج های قیمتی و ضمانت و خدمات پس از فروش متفاوت هستن.در ادامه به طور مختصر به معرفی تعدادی از این برند ها می پردازیم.رویاشرکت تشک رویا در زمینه تولید تشک، باکس تشک، محافظ تشک و بالشت فعالیت میکند و ..
27 Apr کدوم تشک بهتره؟
0 14
برای هر خرید باید از یه سری پرامترها مربوط به کالایی که میخوایم بخریم، اطلاع داشته باشیم تا در نهایت بعد از خرید کالا و استفاده از اون، حس خوبی از خرید داشته باشیم و به اصطلاح پشیمون نشیم، یا اینکه متوجه بشیم هزینه ای که انجام دادیم ارزش این کالا رو نداشته و می تونستیم کالایی بهتر و کاربردی تر بخریم.تو این مطلب میخوایم بهتون بگیم برای خرید تشک چه م..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)