منو
سبد خرید

تشک ویستر

اگر به دنبال تشکی کاملا طبی و ارتوپدیک با کیفیت بالا هستید  پیشنهاد ما تشک ویستر  است. تشک ویستر یکی از بهترین تولید کنندگان کالای خواب در ایران است. ویستر تنها دارنده تاییدیه حامی نظام سلامت، تنها دارنده تاییده نظام پزشکی کشور و تنها دارنده نشان استاندارد ملی ایران است. 

 این شرکت دارای تشک های متنوع و مختلفی است. تشک های ویستر در مدل ها و جنس های مختلف متناسب با نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می شود.

یکی از مدل های پرطرفدار تشک ویستر ، تشک دکتر ویستر است . این نوع تشک بدلیل استفاده از فنرهای بانل تقویت شده، حالت سفت تری نسبت به مدلهای دیگر دارد. تشک دکتر ویستر به دلیل فنرهای پاکتی , دارای حالت پذیری تشک با توجه به شکل ستون فقرات بدن بوده  و از درد کمر و بیماری های ستون فقرات جلوگیری میکند . 

مواد به کاربرده شده تشک ویستر 

 در ساختار تشک ویستر با توجه به مدل تشک ها از بهترین نوع پارچه های عطری غیر حساسیت زا با منافذ عبور هوا و بهترین فنرها استفاده می شود. در واقع مواد اولیه به کاربرده شده در تشک های ویستر از جمله الیاف توپی ، پارچه  و اسفنج هوشمند قابل مقایسه با مواد مصرفی صنعت نساجی روز دنیا است.

یکی دیگر از موارد به کار برده شده در تولید این تشک ها مفتول های اسپانیایی است. این نوع مفتول ها که بهترین نوع مفتول در جهان هستند در خط تولید ویستر به فنر های ٢ تا ٨ لایه تبدیل می گردند که باعث راحتی و استحکام منحصر به فردی در تشک می شود.

در خط تولید تشک ویستر به دلیل استاندارد های بهداشتی،کارگران کاملا اتوماتیک محصولات را تولید میکنند. قیمت مناسب تشک ویستر باعث شده است که هر قشری از جامعه خریدار این تشک ها باشند.

تشک های ویستر در  مدل های زیر به بازار عرضه می شوند:

  • تشک های فنری
  • تشک های با ساختار فنری استخوانی یا متصل (Bonnel Spring Frame)
  • تشک های با ساختار فنری پاکتی یا منفصل (Pocket Spring Frame)
  • تشک های اسفنجی
  • تشک های مموری فوم

استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید محصول،  تأییدیه از سازمان ملی استاندارد ایران ، داشتن نشان استاندارد ملی و تنها دارنده لوح حامی جامعه سلامت از سازمان نظام پزشکی کشور  مهمترین ویژگی های برند ویستر است.


تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112301
تشک ویستر کرونتشک ویستر مدل کرون یک تشک طبی فنری که میتوان گفت از هر لحاظ کامل  و یک تشک لوکس است.در ساختار تشک کرون از فنر منفصل که از جنس کربن است استفاده شده و از ارتشاعات اضافه جلوگیری و همچنین کمک به حالت پذیری منطبق بر بدن توسط تشک میکند.ویژگی  خاص تشک میستر مدل کرون استفاده  از..
13,110,000تومان
قیمت بدون مالیات:13,110,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112302
تشک ویستر ویسکو(مموری بدون فنر)تشک ویستر مدل ویسکو تنها تشک طبی مموری فوم شرکت ویستر است.این تشک بدون فنر و کاملا طبی است بنابراین حالت ارتجاعی ندارد و کاملا سفت است.متریال اصلی تشک ویسکو اسفنج فشرده و ریباند است. در یک طرفه  این تشک از اسفنج حافظه دار استفاده شده که  باعث تقسیم وزن  ..
6,604,000تومان
قیمت بدون مالیات:6,604,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112310
تشک ویستر هورداپدیک(طبی-اسفنجی بدون فنر)..
برای قیمت تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:برای قیمت تماس بگیرید
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112309
تشک ویستر ناژین(طبی-فنری متصل)..
برای قیمت تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:برای قیمت تماس بگیرید
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112303
تشک ویستر مدل ویس پاکت(مموری-فنری منفصل)تشک ویس پاکت یک تشک طبی فنری شرکت تولیدی ویستر است که در آن از مموری فوم هوشمند و فنر پاکتی (فنر منفصل) استفاده شده است. فنر های منفصل به کار رفته در تشک باعث خواب آرام و راحتی برای شما میشود زیرا وزن بدن را در سطح تشک پخش کرده و حالت طبیعی و ارگونومی بدن را ح..
6,777,550تومان
قیمت بدون مالیات:6,777,550تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112308
تشک ویستر مدل مارینا(طبی-فنری متصل)تشک ویستر مدل مارینا یک تشک طبی فنری است.استفاده از فنر های بانل فرم دار و اسفنج تراکم بالا باعث افزایش کیفیت این تشک شده و پیشنهاد ما برای تمامی سنین است.پارچه استفاده شده در رویه تشک از جنس پنبه ای با کیفیت ، ضد حساسیت ، ضد تعریق و آنتی باکتریال است. این تشک با د..
1,369,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,369,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112304
تشک ویستر مدل دکتر ویستر(مموری-فنری متصل)تشک ویستر مدل دکتر ویستر یک تشک طبی فنری است که با داشتن فناوری روز دنیا همچون فنرهای کربنی متصل و مموری فوم میتواند با تشک های خارجی رقابت کند.این تشک از اسفنج و مموری فوم با دانسیته بالا ساخته شده که از تکان های ناگهانی جلوگیری کرده و خواب و آرامی را برای ش..
4,308,000تومان
قیمت بدون مالیات:4,308,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112305
تشک ویستر مدل دکتر ویستر ارتوپدیک(طبی-فنری متصل)تشک دکتر ویستر ارتوپدیک یک تشک کاملا طبی  و ارتوپدیک با کیفیت بالاست.استفاده از فنر بانل تقویت شده در این تشک باعث ایجاد حالت سفت تری نسبت به سایر مدل ها شده است. تشک دکتر ویستر ارتوپدیک برای افرادی که درد کمر و ستون فقرات رنج می برند گزینه بسیار ..
4,257,000تومان
قیمت بدون مالیات:4,257,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112307
تشک ویستر مدل جیوا(طبی-فنری متصل)تشک ویستر مدل جیوا در دسته تشک های طبی فنری قرار گرفته است و نسبت به تشک ویستر مدل مارینا نسبتا سفت تر است.پیشنهاد میشود که برای رفع کمر درد و مشکلات ستون فقرات و همچنین افرادی با وزن زیر 105 کیلو گرم از تشک جیوا کرد .این تشک در کارخانه ویستر با به روزترین تکنولوژی و..
2,673,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,673,000تومان
تولید کننده: سایت تشک مٌشک کد محصول: 112306
تشک ویستر مدل آوین نوین(طبی-فنری منفصل)تشک ویستر مدل آوین نوین جز تشک های طبی فنری و پرطرفدار شرکت ویستر است.این تشک دارای طراحی بسیار زیبا و متمایز نسبت به سایر تشک های فنر پاکتی است.تشک آوین نوین برای تمامی سنین مناسب است زیرا فنر پاکتی دارای انعطاف بسیار بالای برای تمامی وزن هاست .تشک آوین نوین د..
4,059,000تومان
قیمت بدون مالیات:4,059,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)